1 / 6
FIAT 2.3 MULTIJET REGISTRIRANO TOP 2004g
6.500 €
28.04.2023 08:51

Прилеп / Прилеп

Kombeto e vo ekstra sostojba za taa godina 2006 najdobriot motor 2.3 multijet 120hp , bez zabeleshki okolu podvozjeto, ima novi gumi i e registrirano do 08 mesec. Napraven e kompleten servis pred 1 mesec kaishi filtri maslo plocki i se shto se sostoi vi golem servis. Za kesh ekstra cena !!!!
075 579 960 <—————-kontakt

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
070333374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам