1 / 5
Alfa Romeo 146 2000g JTD 1.9 77kw
1.200 €
06.04.2023 15:20

Прилеп / Прилеп

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 146

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e registrirana do 02.2024 vo odlicna sostojba za vozilo od 22g, motorot raboti bezprekorno so redovni servisni intervali, so niska potrosuvacka, karoseriski odrzana.

Kontakt
Sneze 078685567
Kontakt
Sneze 078685567
Kontakt
Sneze 078685567

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Диме
Потврден огласувач
076435212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам