1 / 12
MAN TGA 26-440
По Договор
22.03.2023 11:08

Неготино / Неготино

Tandem 120cm2
Kamion 7.7m
Prikolka 7.7m
Servisiran
Gumi 50&
Moze zamena avtomobil
Registriran 03.02.2024
Poveke info na tel +38975808411 wcap

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Senad
Потврден огласувач
075808411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам