1 / 9
RANGE ROVER SPORT SDV6 AUTOBIOGRAPHY
80.000 €
Денес 13:00

Бутел / Скопје

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover Sport

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

220 kw / 299 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava RANGE ROVER SPORT SDV6 so AUTOBIOGRAPHY oprema.
Kolata ima najvisoko nivo na oprema i e mnogu socuvana.
Kolata e kupena od salonot na LAND ROVER vo Skopje.
Za povekje detali javete se na 072-226-007.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Valon Tusha
Потврден огласувач
072226007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам