1 / 5
Se prodava Samsung galaxy A52s 5G
По Договор
15.05.2023 13:32

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy A52s 5G

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava Samsung galaxy A52s 5G,bez grebnatinki,raboti odlicno,kupen od T mobile so garancija do 11.2023god.Info na tel.071 330 734 Marina

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Marina
Selo Karbinci
Потврден огласувач
071 330734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам