1 / 9
Prodavam Zvucnici FBT B15 2X300W & Yamaha Mikseta
600 €
05.06.2023 10:44

Чучер Сандево / Скопје

Zvucnici fbt b15, 2x300w ispravni, sochuvani 15 incha bass i jamaha emx 62m 200w aktivna mikseta ispravna & sochuvana komplet 600e

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

vladimir
Потврден огласувач
075522020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам