1 / 11
GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G
7.000 €
25.05.2023 21:21

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

GOLF VO SUPER SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
076657907
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам