1 / 4
placevi cucer sandevo,goliovo
40 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2023 10:44

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2884 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava zemjiste gradezno vo Cucer sandevo mesto vikano Goliovo.Dozvola za gradba g2 lesna industrija,placevite se naogaat na 2 km od obikolnica patot nakaj restoran cardak na 300 m od servis milosevski na samiot pad. Cena 40 evra M2
plac 1 1445 m2
plac 2 428 m2
plac 3 1011m2

Cucer sandevo,Goliovo,cardak,kocka

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
077718261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам