1 / 4
ПЛАЦЕВИ ВО МИРКОВЦИ - СКОПСКА ЦРНА ГОРА
40 €
Цената не е фиксна
08.05.2023 11:54

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1147 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продажба на плацеви во Скопска Црна Гора - Мирковци на убава и мирна локација. Одлична можност за живеење надвор од градското подрачје во подножјето на Скопска Црна Гора, во изобилие на природа и чист воздух

▶️ Тип на плацеви:
➡️ 1147м2 Голиово пред Чардак
➡️ 2515м2 Голиово пред Чардак
➡️ 1379м2 Шуманци кај патот за 4 воденички

✔️ пристапен пат
✔️ можност за приклучок на струја
✔️ можност за приклучок на градски водовод

💵 цена: 40 евра/м2 + данок на промет

📢За подетални информации и презентација на парцелите, слободно контактирајте не

👉Вашиот компас за недвижности!

☎️075/ 30 40 52
📩info@kompas.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Компас Недвижности
Потврден огласувач
075304052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам