1 / 10
PRODAVAM EXTRA KOLA-- PRV GAZDA--
1.300 €
1.350 €
Денес 12:30

Куманово / Куманово

Марка:

Daewoo

Модел:

Nubira

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam daewoo nubira 16 16v prv gazda fabrika neudirana nefarbana so sitni grebanici kolata ima klima koja raboti Centralna brava site 4 prozori na kopce retrovizori na kopce napraven golem i mal servis na 120000 iljadi ima 4 novi gumi i nov akumulator i registracija cela god atest plin namesten 2018 god i vnesen vo kninska i nepraćajte zaludno poraki kogo go interesirao ima br tel

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078406664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам