1 / 9
Kozni pantaloni Macna commuter race
5.500 МКД
02.06.2023 05:40

Прилеп / Прилеп

Prodavam kozni pantaloni macna , kupeni od motomarket solun , golemina l , odgovaraat na visina 180-190 cm i trzhina okolu 80-90 kg , vo odlichna sostojba

Telefon 075 220 414 martin

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Пантолони

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
075506701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам