1 / 6
PEAQ Laptop
90 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.05.2023 16:02

Куманово / Куманово

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

So svoj punjac i drzi baterija.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Qenan
Потврден огласувач
072209933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам