1 / 3
PLAC VO CUCER SANDEVO (GLUVO)
По Договор
08.05.2023 01:29

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1757 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo s.gluvo
1757m2
Struja,voda,odvod, I bunar vo samiot plac
Cista dokumentacija
Kontakt 078250861

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078250861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам