1 / 1
Se prodava prikolka
500 €
Цената е фиксна
16.03.2023 10:39

Прилеп / Прилеп

- Dimenzii na tovaren prostor 220cm na 122cm
- Nova elektricna instalacija
- Odlični gumi
- Plastičen pod debelina 3 cm
- Bez atest Cena: 500€ fiksna
Broj za kontakt: 079 275 509

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Mihail
Потврден огласувач
079275509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам