1 / 3
Plakar. Crn
2.000 МКД
16.03.2023 11:10

Карпош / Скопје

Дим.90х190х54, боја црна, мат.
Расклопен така да лесен е за транспорт.
Поволна цена

071 321 591
Ѕвонете на Анита

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
077 939 240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам