1 / 12
Golf 5 1.9TDI GOAL oprema 2006/7
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2023 14:09

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

-Oprema GOAL
-el. na stakla
-el. na retrovizori
-dvozonski klimatronik
-parking senzori
-greaci na sedista
-greaci na retrovizori
-tempomat
-maglenki
-mal servis napraven pred 100km
-golem servis pred 11000km
-smenet set potisna lamela zamaec pred 11000km
-novi letni gumi
-realni 311 000km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076 235 588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам