1 / 5
THETA CASANOVA PRE AMP/DAC
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2023 12:03

Скопје Центар / Скопје

THETA CASANOVA PRE AMP/DAC

Theta Digital Casa Nova е аудио видео предзасилувач кој нуди дигитална во аналогна конверзија и обработка на опкружувачки звук за домашни кина. Дизајниран и изграден е од реномираните мајстори за дигитална во аналогна конверзија и обработка на сигнали, Theta Digital. Тета е позната по своите висококвалитетни аудио компоненти, кои може да се најдат во некои од најдобрите светски аудио системи.

Audiohill MK 075200500

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

AUDIOHILL MK
Потврден огласувач
075200500
Испрати Е-маил до огласувачот

Bowers & Wilkins 685

350 €

THETA CASANOVA PRE AMP/DAC

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам