1 / 5
CITROEN JAMPER
14.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.03.2023 09:58

Прилеп / Прилеп

2016 год, 2,2, 350ps, 218000, супер сочувано, не товарано, ...

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Slavco
Потврден огласувач
075303835
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам