1 / 12
Се продава деловен простор во строгиот центар на Прилеп
1 €
18.03.2023 11:30

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

202 m²

Греење:

Струја

Се продава деловен простор (позади зграда Македонија), на ул. Браќа Ламески бр. 44, Прилеп
Погоден за било каква дејност. Со посебен изложбен и посебен магацински простор.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Сашка
Потврден огласувач
075/479-651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам