1 / 6
Audi A4
5.200 €
03.05.2023 12:04

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Audi A4 B7 2005 godina 3.0 Dizel quattro 204 kw ..Golem servis pred 3000/4000 km prednica zdrava .Proverka po vasa zelba... Mozna zamena za pomalo vozilo !

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078425747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам