1 / 3
Samsung Galaxy A33 5G
230 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.04.2023 15:57

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

A33 5G

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

koristen 1 mesec so maska i zastitno staklo kupen od A1
Bez zameni samo za kes

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
077772518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам