1 / 1
Plac na Cardak scg
25 €
Цената е фиксна
21.04.2023 16:20

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

800 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Plac na Cardak posle restoranot od desna strana.Placot ima pat, blisku ima struja i voda.
800m2. Placot e zemjodelsko zemjishte treba prenamena.
Tel za kontakt 078 304 822.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Reklama 5
Потврден огласувач
078304820
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам