1 / 1
Плац на Чардак СЦГ
25 €
21.04.2023 16:20

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

800 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Плац на Чардак СЦГ, после ресторанот и мостот од десна страна. Контакт на тел 078 340 822

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Reklama 5
Потврден огласувач
078304820
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам