1 / 6
Huawei SmartWatch GT3 PRO TITANIUM
19.500 МКД
Цената е фиксна
03.04.2023 17:00

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Се продава нов Huawei SmartWatch GT3 PRO 46mm TITANIUM во целосно пакување , некористен со 2 години гаранција. Без замени..


Nanocrystalline Ceramic | Classy Outdoor Workout
Seamless titanium body, Nanocrystalline ceramic rear cover
Color silver with titanium strap
Movement wireless charging
Water resistance 100M/10ATM
Crystal sapphire
Sports modes > 100
Compatibility IOS / Android
Screen resolution 466x466 px
Display touch / AMOLED
Battery capacity 530 mAh
Battery life - standard mode (days) 14
App language EN / DE / SK / CZ / HU / PL / FR / ES / IT / HR / SL / BG / ET / FI / EL / LT / LV / RO / SV
Supported satellite systems GPS / GLONASS / Beidou / Galileo / QZSS

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Ангел
Потврден огласувач
071926731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам