1 / 7
SEAT LEON 1.9TDI
2.650 €
11.04.2023 21:20

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Vo dobra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

slobodan
Потврден огласувач
075770109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам