1 / 1
DELOVI ZA SHARAN AUTOMATIC GALAXY, ALHAMBRA 1.9 TDI 2.0 TDI
По Договор
20.05.2023 10:34

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

55000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

99 kw / 135 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Delovi za sharan galaxy, alhambra
Od 1995 do 2010godina imame se sho vi treba
Avtomatski menuvac, racen
075 670 598
075 670 598

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
078500895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам