1 / 8
PEUGEOT 508 2.0HDI PEZO
7.700 €
21.05.2023 19:33

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

508

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Peugeot 508 2.0 HDI 140ks
2012god
Super sostojba
FULL OPREMA
REGISTRIRANA CELA GODINA
MOZI ZAMENA so vasa doplata
077 607 264

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам