1 / 3
Digalka / Platformi
15.000 €
31.05.2023 19:44

Прилеп / Прилеп

Platforma electricna JLG 4069LE / plava
Platforma so kuka / crvena
Digalka JLG E600JP / 2300 rabotni sati.

Cena po dogovor / zamena za vozilo

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава / Можна е замена од:

Borce
Потврден огласувач
075301681
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам