1 / 3
Robot pravosmukalna Rowenta
300 €
26.05.2023 11:50

Скопје Центар / Скопје

Се продава Rowenta робот правосмукалка купена од Непун. Не е користена воопшто, само еднаш пробана дали работи. модел: Rowenta RR7455WH

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
072217377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам