1 / 7
2 velosipedi
69 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2023 15:52

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

18 "

Vo ispravna sostojba so diskovi DOOK 7.000den VIPEROT 5.000

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
076436363
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам