1 / 11
Opel Agila 1.2 NJOY Special Edition 2003
2.500 €
Цената е фиксна
03.06.2023 12:20

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Agila

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

КОНТАКТ - РАДЕ 071859549

Се продава Opel Agila 1.2 NJOY Special Edition 2003.
Саемски примерок донесен од Германија, во наша сопственост 2 години.
Максимално сочувано и редовно сервисирано возило кое е користено строго за возење низ град и како второ возило.
Минимална потрошувачка, мотор на ланче, целосно зачуван и оригинален ентериер, високо ниво на опрема - клима, централно, два клуча, паркинг сензори, електрика на прозорци и ретровизори, зимски и летни гуми...

КОНТАКТ - РАДЕ 071859549

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078264609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам