1 / 12
Mini One 1.4 2007 95hp
4.000 €
30.05.2023 12:38

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mini

Модел:

ONE

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

80000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

71 kw / 97 ks

Kласа на емисија:

Останато

Mini One 1.4 motor so 71kw/95hp.
2ra Generacija. 2007 godina.
Full Oprema.
Benzin-Plin.
Odlicna mala kola za pocetnici.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
077664642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам