1 / 5
Samsung A12 kako nov
6.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 14:40

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

A12

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava samsung A12 vo odlicna sostojba bez nikakvi ostetuvanja solidno cuvan

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

sase trajanov
Потврден огласувач
77991999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам