1 / 3
Dizni injectori za hyundai kia 2.0 crdi
200 €
29.05.2023 20:43

Прилеп / Прилеп

Vo ekstra sostojba 2.0 crdi 83kw cod D4EA
075343460

075343460

075343460

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

svetleprilep@hotmail.com
Потврден огласувач
075934033070569810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам