1 / 4
Se prodava Iphone 11 pro max vo perfektna sostojba
420 €
Цената не е фиксна
21.03.2023 17:48

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 11 Pro Max

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Prodavam iphone 11 pro max vo odlicna sostojba, tip top kako nov bez ni edna grepka nikogas ne smenet ekran, so true tone face id so se
077 975 291 - 077 975291 - 077975291

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Antonio Donev
Потврден огласувач
077975291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам