1 / 5
Mac book pro
1.800 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 18:19

Куманово / Куманово

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

2 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i9

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Mac Book Pro
Processor: Intel I9
Ram: 32GB
SSD: 2TB
Ekran: 16 inch
tel/viber/whatsup: 075-519-195

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Nderim
Потврден огласувач
075519195
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам