1 / 3
Huawei Watch GT 3 Pro (NOVI)
220 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2023 12:54

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat huawei watch gt 3 pro novi ne aktivirani so edna godina garancija. Casovnicite sleduvaat so originalniot polnac no bez kutija.
Cena : 220 evra.
Za poveke informacii i sliki kontaktirajte me na viber.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам