1 / 5
VW T4 2.4 diesel set kuplung Sachs
2 €
01.06.2023 20:12

Прилеп / Прилеп

setot e odlicen lamelata e kako nova..2.4d so 5 cilindri...i zamaecot go imam...i nekoi drugi delovi

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
070428963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам