1 / 3
Кревет лежај дупли (брачен) 180*200
5.500 МКД
22.03.2023 12:39

Карпош / Скопје

Кревет лежај дупли (брачен) 180*200, користен, но во солидна состојба и здрав. Тегет тапацир платно, со простор/сандак за складирање под него.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Nataly
Потврден огласувач
076223108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам