1 / 8
Mercedes Benz 410d
2.650 €
06.04.2023 13:00

Прилеп / Прилеп

Mercedesot e odlicen.
Nosivost 2750
Dolzina 3300
God 1993

Novi gumi akumulator servis komplet registrirano cela godina

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
071278182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам