1 / 6
Masina za perenje Gorenje
7.900 МКД
Цената е фиксна
8.500 МКД
25.05.2023 11:06

Скопје Центар / Скопје

Se prodava masina za perenje Gorenje 7 kg
Komletno ispravna,bez nikakva maana.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

alek
Потврден огласувач
075232333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам