1 / 3
ТДФ Гарнитура
5.000 МКД
23.03.2023 11:17

Скопје Центар / Скопје

Продавам тросед, двосед, фотелја.
Троседот има механизам за спиење, некористен.
Дрвена конструкција, скај штоф.
Има простор за договор околу цената.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070448354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам