1 / 6
Samsung Galaxy Z Flip 4 (Novi)
550 €
Цената не е фиксна
30.05.2023 16:37

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy Z Flip 4

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodavaat Samsung Galaxy Z Flip 4 so 128gb novi ne koristen i ne aktivirani, so edna godina internacionalna garancija. Sleduvaat so fabrickoto originalno kabelce no bez kutija.
Cena 550 evra.
Za poveke informacii i sliki kontaktirajte me na viber.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам