SE IZDAVA DUJKAN
1 МКД
24.05.2023 04:41

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

30 m²

Греење:

Друго

SE IZDAVA DUJKAN ZA MAGACINSKI PROSTOR ILI ZA SAMOSTOJNA ZANAETCISKA DEJNOST.DUJKANOT SE NAOJGA NA UL.DAME GRUEV B.B. NASPROTI EKONOMSKI FAKULTET.ZA SITE INFORMACII JAVETESE NA TEL.: 072 557 353


Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава / Можна е замена од:

mile
Потврден огласувач
072557353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам