1 / 6
Audi a4 tdi
2.100 €
17.05.2023 05:32

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2024

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Audi a4 klimatronik 1.9 tdi odlicno socuvan aluminiumski bandasi so novi gumi,pretapaciran krov so eko koza,radio so parking kamera,Bluetooth komandi na volan ,registrirana do 04.04.2024 g podetalno 075300662 Goce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075574465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам