1 / 7
Mercedes ml 270 CDI
По Договор
07.04.2023 20:06

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 270

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedeso e vo fabricna sostojba donesen od svajcarija,prva registracija pred 7 god,odrzavan maksimalno se do tocka e smenuvano na vreme,nema osteteno vnatre nitu enterier skinato,motor menjac odlicni,novi gumi,rol bar fabricki i mnogu druga oprema vredi da se vidi.Cenata e po dogovor za povejke info javetese.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам