1 / 5
Zastava fico 750
850 €
24.05.2023 11:53

Прилеп / Прилеп

Марка:

Zastava

Модел:

750

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

70000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

22 kw / 30 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Vo ispravna sostojba pali vozi
ima vgradeno plin bez atest
Ne e dosega farbano, bojata mu e prva
Ima samo pragovi smeneto a dusemeto mu e fabricko i zdravo
Zvonete na ovaj broj
075343460
075343460
075343460

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

svetleprilep@hotmail.com
Потврден огласувач
075934033070569810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам