Logo

НОВОГОДИШЕН ПОПУСТ НА АЛАРМНИ УРЕДИ

Број на оглас: 643764 | Објавен на: 17.12.2018, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Алармни уреди

Вид на оглас: Се продава


Дозволете за безбедноста на вашите домови и деловни простори да се грижи најдобрата компанија за безбедност во Македонија, добивате поволни услови за плаќање на рати без камата, комплетна услуга по пристапни цени алармни уреди со врвен квалитет PARADOX жични аларми, сензори за движење, магнетни сензори, димни или сензори за гас, сирени големи или мали, бежични алармни пакети по најповолни цени. Проверете во нашиот продажен салон во Т.Ц Скопјанка, или на некој од нашите контакт сервиси: 070/965-396 или 02/6121409 или на e-mail: prodazba@amt.com.mk и нашите веб портали www.amt.com.mk www.paradox.com.mk

 AMT (претпријатие)

Потврден огласувач