Logo

Se prodava kukja vo Kichevo

Број на оглас: 671757 | Објавен на: 18.10.2019, 18:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 9

Квадратура: 250 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Луксузен

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југозапад

Цена: 45.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа со комплетна документација, на мирна локација, со голем двор .
ЕКСТРА ПОНУДА!!!
.

  Кичево

Прати Е-Маил

  Sofika

Потврден огласувач