1 / 10
PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI
По Договор
01.10.2022 17:49

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI VRATI,LEZAJI,TOALET MASI,FIOKARI I TN.) , A ISTO TAKA I NA KUJNI,KOMODI,KLUB MASI, DETSKI SOBI,MEBEL ZA VO HODNIK,KUPATILO...OPREMUVANJE NA LOKALI,KANCELARISKI MEBEL...

-OD IDEJA DO REALIZACIJA...
-JAVETE SE I UVERETE SE...

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

MY PROJECT - JOVICA
Потврден огласувач
070774000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам